Brinno TLC300 Time Lapse Camera Construction Bundle
Utroligt brugervenligt og professionelt timelapse-kamera
- Specialiseret Time Lapse-videokamera.
- Lysstærk LCD-skærm, der kan bruges i sollys.
- 1080P, HDR og 118° synsvinkel.
Vælg variant
TLC300 har et banebrydende design, hvor du nemt kan indstille alle parametre for tidsforløb, tidsplaner, optagelsesintervaller og billedindstillinger via en særdeles brugervenlig menu. Det gør den til det ultimative, brugervenlige valg inden for professionelle Time Lapse-kameraer.
Fordele
- Specialiseret Time Lapse-videokamera
- Perfekt til bygge- og forskningsprojekter
- 1080P, HDR og 118° synsvinkel
- Vandtæt IPX4-konstruktion
- Lysstærk LCD-skærm, der fungerer selv i sollys
- Interface med flere sprog
- 100 dages batteritid
- Plads til 128GB SD-kort
- Udskifteligt objektiv
En mere brugervenlig filmoplevelse
Vælg det ønskede menusprog og tilpas dine kameraindstillinger — fra optageplan til billedkvalitet. Indstil nemt kameraet selv i lyse omgivelser, og tjek billedvinklen uden risiko for genskær takket være TLC300's krystalklare IPS LCD-panel. Brinnos opdaterede brugergrænseflade muliggør hurtigere opsætning og en endnu mere brugervenlig optageoplevelse.
Batteri med lang levetid
Brinnos revolutionerende strømbesparende teknologi er ideel til langtidsprojekter og holder kameraet kørende længere end nogen anden actionkamera på markedet. Kameraet bruger blot 4 AA-batterier, hvilket giver op til 100 dages kontinuerlig optagelse. Det gør TLC300 til det perfekte Time Lapse-kamera til lange optagedage, og den brugervenlige udformning gør den velegnet både for begyndere og professionelle.
Sollysbestandig display
Lysstærke omgivelser er intet problem for Brinnos IPS LCD-skærm. Tjek liveview og justér indstillinger fra en krystalklar skærm, selv i direkte sollys. Skærmen er så kraftig, at du ikke bliver blændet.
Medfølger
TLC300 Time Lapse Camera- Time Lapse Camera TLC300
- AA-batterier x 4
- Objektivbeskytter
- SD-kort
- Quick Guide
- Time Lapse Camera TLC300
- Vandtæt cover ATH120
- Vægbeslag AWM100
- Bungee Cords x 2
- Rawlplugs og skruer til gipsvæg
- AA-batterier x 4
- Objektivbeskytter
- SD-kort
- Quick Guide
- Time Lapse Camera TLC300
- Vandtæt cover ATH120
- Clampod
- Bungee Cords x 2
- AA-batterier x 4
- Objektivbeskytter
- SD-kort
- Quick Guide