1. Forside
  2. Brands
  3. Vention
  4. Vention USB 30W GaN 2-port Charger White
Vention USB 30W GaN 2-port Charger White
Vention USB 30W GaN 2-port Charger White
Fri fragt ved køb over 500 kr.
30 dages returret
Personlig service og ekspertrådgivning
Vention 30W vægoplader har to porte – USB-C og USB-A. Dette giver dig fleksibiliteten til at oplade to enheder samtidigt med høj effektivitet og bekvemmelighed. Den er 53 % mindre end en standard vægoplader, hvilket gør den praktisk at tage med overalt.

Fordele

  • Velegnet til smartphones, tablets og trådløse hovedtelefoner
  • Oplader to enheder samtidigt 
  • Understøtter Power Delivery (PD) op til 30W

Egenskaber

  • Indgang: 100-240V EU stik 
  • GaN-teknologi til hurtig opladning
  • Udgang: USB-C 5V/3A/15Watt / 9V/3A/27W / 12V/2.5A/3OW / 15V/2A/30W / 20V/1.5A/30W
  • Udgang: USB-A 5V/3A/15 Watt / 9V/3A/27W / 12V/2.5A/3OW / 20V/1.5A/30W

Leveres med 

  • Vention USB 30W GaN 2-ports oplader
    Brugermanual
For kreatøren siden 1982

Hos Scandinavian Photo har vi i over 40 år hjulpet kreative mennesker med at realisere deres visioner inden for fotografi, lyd, video, film, musik, kunst og teknologi. Vi brænder for både teknologien og de mennesker, der bruger den. Vi ved, at de rette værktøjer kan forvandle idéer til virkelighed, og vi er her for at guide dig, så du vælger de rigtige produkter til det, du vil skabe. Udover produkter af høj kvalitet tilbyder vi også personlig service. Med vores ekspertise og engagement sikrer vi, at du får det udstyr, der passer bedst til dig.

Følg os:
Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Følg med i fotobranchen! Ved at indtaste din e-mailadresse og tilmelde dig, accepterer du at modtage nyhedsbreve fra Scandinavian Photo. Som abonnent vil du modtage eksklusive tilbud, de seneste nyheder fra førende brands i branchen og masser af inspiration til din e-mail.

Dit samtykke er frivilligt, og du kan til enhver tid afmelde dig eller trække dit samtykke tilbage. Læs mere om vores behandling af persondata og dine rettigheder i vores privatlivspolitik.