1. Forside
  2. Brands
  3. Harman
  4. Harman Phoenix II ISO 200 135-36 film
Harman Phoenix II ISO 200 135-36 film
Artikelnummer: 1107454

Harman Phoenix II ISO 200 135-36 film

Analog farvenegativfilm med 36 eksponeringer

Weblager
Forventes på weblager 2026-08-25
København:
89 DKK
Fri fragt ved køb over 500 kr.
30 dages returret
Personlig service og ekspertrådgivning

Harman Phoenix II ISO 200 135-36 film er en 35 mm farvenegativ film til dig, der vil fotografere analogt med ISO 200 og 36 eksponeringer. Den egner sig godt til hverdagsbilleder, rejser og kreative projekter, hvor du ønsker et klassisk filmudtryk.

Fordele

  • 35 mm-format
  • ISO 200-følsomhed
  • 36 eksponeringer
  • Farvenegativ film
  • Analog billedfølelse
  • Velegnet til hverdagsfoto
  • Nem i kameraet
  • God til rejser

Leveres med

  • Harman Phoenix II ISO 200 135-36 film
For kreatøren siden 1982

Hos Scandinavian Photo har vi i over 40 år hjulpet kreative mennesker med at realisere deres visioner inden for fotografi, lyd, video, film, musik, kunst og teknologi. Vi brænder for både teknologien og de mennesker, der bruger den. Vi ved, at de rette værktøjer kan forvandle idéer til virkelighed, og vi er her for at guide dig, så du vælger de rigtige produkter til det, du vil skabe. Udover produkter af høj kvalitet tilbyder vi også personlig service. Med vores ekspertise og engagement sikrer vi, at du får det udstyr, der passer bedst til dig.

Følg os:
Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Følg med i fotobranchen! Ved at indtaste din e-mailadresse og tilmelde dig, accepterer du at modtage nyhedsbreve fra Scandinavian Photo. Som abonnent vil du modtage eksklusive tilbud, de seneste nyheder fra førende brands i branchen og masser af inspiration til din e-mail.

Dit samtykke er frivilligt, og du kan til enhver tid afmelde dig eller trække dit samtykke tilbage. Læs mere om vores behandling af persondata og dine rettigheder i vores privatlivspolitik.